Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Vita+ (witalność dla skóry)

BIOLINE VITA+
POPRAWA WITALNOŚCI SKÓRY

 • Bioline VITA+ CREAM NOURISHING Krem odżywczy (LPR13050) Bioline - bioline-jato-3.jpg

  Krem Bioline Cream Nourishing przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry szczególnie dojrzałej, wymagającej odżywienia z pierwszymi oznakami starzenia. Bogaty w drogocenne oleje, NMF i lipidy kompatybilne ze skóra natychmiast odtwarza na skórze barierę ochronną i uzupełnia ubytki w skórze. Dzięki Bioline Cream Nourishing skóra odzyskuję miękkość i elastyczność oraz rozświetlony wygląd.

   

  50 ml

 • Bioline VITA+ CREAM SUPERNOURISHING Krem superodżywczy (LPR14050) Bioline - bioline-jato-3.jpg

  Bardzo silnie odżywczy krem Bioline Cream Supernourishing przeznaczony dla skóry dojrzałej, suchej i matowej. Dzięki zawartości oliwy z oliwek, masła Shea, oleju z kiełków pszenicy i słodkich migdałów uzupełnia poziom lipidów w skórze, przywraca jej komfort i poziom nawilżenia. Bioline Cream Supernourishing bardzo mocno odżywia skórę i odtwarza barierę lipidową zabezpieczając skórę przed ucieczką wody raz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pozostawia na skórze film ochronny , przywraca jej gęstość i witalność oraz eliminuje drobne zmarszczki.

   

  50 ml

  194.00
  Dodaj do ulubionych
 • Bioline VITA+ MASK REVITALIZING Maska rewitalizująca (LPR62200) Bioline - bioline-jato-3.jpg

  Silnie odżywcza maska Bioline Mask Revitalizing wykazująca działanie odbudowujące i rewitalizujące. Przeznaczona dla skóry suchej, dojrzałej, ubogiej w lipidy. Dzięki zawartości NMF oraz oleju z kiełków pszenicy uzupełnia niedobory ceramidów w warstwie ochronnej skóry. Pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia, a kolagen biotechnologiczny uzupełnia wilgoć w skórze i wpływa na jej jędrność i napięcie. W efekcie działania Bioline Mask Revitalizing skóra odzyskuje blask, poziom nawilżenia i napięcie.

   

  10 x 20 ml

 • Bioline VITA+ NECTAR IN DROPS REVITALIZING Rewitalizujący nektar w kroplach (LPR22030) Bioline - bioline-jato-3.jpg

  Serum silnie rewitalizujące Bioline Nectar In Drops Revitalizing przeznaczone do pielęgnacji skóry suchej, dojrzałej z oznakami starzenia. Dostarcza skórze niezbędnych lipidów dzięki czemu ogranicza transepidermalną ucieczkę wody oraz odtwarza barierę ochronna skóry. Kolagen biotechnologiczny przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz napięcie. W efekcie działania Bioline Nectar In Drops Revitalizing skóra staje się idealinie nawilżona.

   

  30 ml